KALENDÁŘ AKCÍ

Srdečně Vás zveme na akci pořádanou studenty

Jedná se o den, který bude 100% v rukou středoškolských studentů. 30. 4. od 13 hodin bude na náměstí Republiky probíhat program. Organizace náměstí bude vypadat podobně jako při vánočním městečku nebo Havířovu v květech-pódium otočené zády k Elánu, dřevěné stánky... Náplní programu jsou hlavně hudební vystoupení. Převážně budou vystupovat studentské kapely, ale předvedou se i nějaké známější celky. V rámci stánků bude zajištěno občerstvení a v některých se představí havířovské instutice se zaměřením na středoškoláky (například K-Klub). Co se týká doprovodného programu mimo pódium, nabízí se široké možnosti, program bude probíhat souběžně s programem na pódiu. Rádi bychom pokryli jak odpočinkovou složku, tak pohybovou, tak například kreativní.


Již 3.ročník minifestivalu talentu, letos pod názvem "Horní gympl má Garden party" je zdárně za námi.

Děkujeme všem, kteří akci podpořili a přišli i přes nepřízeň počasí, rodičům a studentům za pomoc při organizaci, obsluze při občerstvení, které bylo letos obohaceno darem ve formě skvělých grilovacích dobrot i neúnavné přípravě palačinek.

https://www.kapelasvetlo.comV minulých letech jsme pro naše studenty připravili úspěšné festivalové odpoledne pod názvem    "Horní gympl má talent!"